Pomoc dla Ukrainy

 •  

  Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum”

              Przedstawiamy Państwu sprawozdanie z akcji pomocowej dla miasta Wynohradiw (250 km od Lwowa), do którego nie docierała żadna pomoc humanitarna, współorganizowanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Centrum”.

  Dzięki Państwa hojności i dobroci serca udało się zebrać ok. 400 kg żywności w postaci: konserw mięsnych, pasztetów w puszkach, ryb w puszkach; ryżu, makaronów, kasz; wafli ryżowych, sucharków; cukru; kawy, herbaty; bakalii, orzechów; czekolad i innych wysokoenergetycznych produktów; mąki; oleju jadalnego itp. Łącznie udało się zebrać i dostarczyć ok. 3 ton produktów żywnościowych w trzech busach. Całą zebraną żywność organizatorzy dostarczyli osobiście w dniach 26-27 marca.  

  Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w zorganizowanie transportu !!!

  Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum”

   

 •  

  Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum”

           Przedstawiamy Państwu sprawozdanie z drugiej akcji pomocowej współorganizowanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Centrum”.  Z uwagi na duży transport pomocowy do Buczy i Irpienia w tym samym czasie, zmieniliśmy miejscowości do których trafiła pomoc: Tarnopol, Szaróweczka,  Borodzianka.

           Udało się zebrać ok. 300 kg żywności w postaci: konserw mięsnych, pasztetów w puszkach, ryb w puszkach; ryżu, makaronów, kasz; wafli ryżowych, sucharków; cukru; kawy, herbaty; bakalii, orzechów; czekolad i innych wysokoenergetycznych produktów; mąki; oleju jadalnego itp. Łącznie udało się dostarczyć ok. 2 ton produktów żywnościowych w dwóch busach. Całą zebraną żywność organizatorzy dostarczyli osobiście w dniach 6-8 maja.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w zorganizowanie transportu !!!

  Zarząd                        

  Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum”